Меню
Community Bible Study 

СЕКРЕТИ РОБОЧОЇ БІБЛІЇ

Знайомство з Біблією

Моє знайомство з Біблією почалось у ранньому віці. Основною причиною був той факт, що я народився у християнській родині і з дитинству відвідував з батьками богослужіння. Але інтерес до Біблії був не з причини існуючої родинної традиції, насправді ця книга викликала в мене неабияке зацікавлення, так що практичного кожного вечора перед сном я міг тривалий час сидіти з нею і щось досліджувати.

Особливим стимулом до цієї справи були ще й утиски радянського режиму, досвід яких я мав у шкільні роки через свої євангельські переконання.

Свою першу особисту Біблію я отримав посилкою з однієї європейської країни, написавши прохання про духовну літературу на одну з адрес, що дали знайомі. У Радянському Союзі Біблії були великим дефіцитом і дістати її було дуже важко. Я ще досі пам’ятаю той поліграфічний запах кишенькової Біблії на російській мові.
Кожного разу я брав її з собою на богослужіння і не тільки, часто ніс її просто в руках, прямуючи по вулицях свого міста, щоб інші бачили, хто я є. Таке собі «тогочасне фарисейство». На той час ще ніхто не хизувався новими айфонами, бо їх не було, тому було модно хизуватись Біблією!

Біблія як інструмент

Трохи пізніше в мене з’явилась Біблія українською мовою і вона стала моєю справжньою робочою Біблією, яку я настільки часто користувався, що не витримувала ні палітурка, ні сторінки. Там робилось багато підкреслювань, поміток, позначок, посилань. Таким чином це дуже допомагало орієнтуватись по текстах і в загальному змісті написаного, що дуже виручало, коли потрібно було швидко найти потрібний текст.

Ця Біблія не раз виручала під час гарячих дискусій з опонентами християнства чи з представниками культів.
Ця Біблія використовувалась в самих різноманітних місцях для проповіді та свідчення Євангелії: в електричках, на вокзалах, в лікарнях, училищах, на вулицях…. Бо цей був час особливого пробудження і масового євангелизму.
Також була звичка не лише робити помітки у робочій Біблії, але й у блокноті, які згодом могли стати основою проповіді.
На той момент я ще не усвідомлював, що саме ця робоча Біблія стане причиною моїх твердих переконань у вірі, мого покликання у житті і взагалі путівником всієї моєї долі!

Робоча Біблія! Це Біблія, що не просто лежить на полиці чи на почесному місці, але постійно у роботі. Вона працює спочатку над нами, а потім над іншими. Вона працює над нашим мисленням, поведінкою, звичками, стилем життя. Вона формує наш характер, уподібнюючи Христу. Вона дає силу протистояти спокусам і сказати гріху «Ні!». Вона допомагає віднайти себе і реалізувати у Божому покликанні.
Всього лише – робоча Біблія, але скільки практичної користі!

А як щодо вашої робочої Біблії?!

Гуцало В.Г.
Гуцало Василь
Національний координатор в Україні
Phone: +380967735150
Email: ukraine@cbseurope.org
© Copyright 2021 Community Bible Study Europe
сайт створили fstudio.