Меню
Community Bible Study 

СТОСУНКИ З ЦЕРКВАМИ

CBS – це служіння тілу Христовому
Ми працюємо безпосередньо з місцевими церквами, допомагаючи в наставництві, навчанні та процесі благовістя.
В нашій спільноті є люди з різних церков та деномінацій
Наша національна команда теж складається з представників різних церков та об’єднань, що допомагає нам служити максимальній кількості християн, спонукуючи їх вивчати Боже Слово у простий але ефективний спосіб.
Ми починаємо співпрацю з церквами лише з відома та благословення старших служителів чи служителів місцевого рівня, так як віримо в Божий порядок встановленої Ним влади у церкві.
Ціль нашого служіння - домога
Ми прагнемо допомогти церквам розвивати учнівство через систематичне вивчення Біблії в групах. Наш метод дискусії є особливо привабливим та дієвим, так як він активізує кожного учасника приймати участь у процесі. Це суттєво полегшує служіння пастора, так як він отримує ефективний інструмент для проведення зібрань для вивчення Біблії.
Співпраця з помісними церквами
Зазвичай наша співпраця з помісною церквою розпочинається презентацією методу CBS для ключових лідерів церкви і подальшим супроводом в організації групи вивчення Біблії. Ми постійно намагаємось час від часу комунікувати з лідерами груп, допомагаючи їм ставати більш ефективними у цьому служінні.
© Copyright 2021 Community Bible Study Europe
сайт створили fstudio.